Warning: Illegal string offset 'id' in /home/mandthu1/public_html/wp-content/themes/edublog/page.php on line 4

Állásajánlatok | MandU Kft. honlapja

Állásajánlatok

Cégünk az alábbi munkakörök betöltésére keres, dolgozni akaró, tudó kollégákat:

-Klímaszerelő munkakörben;  hűtő és klíma berendezések, rendszerek, telepítésére, beüzemelésére, karbantartására, javítására

-Villanyszerelő munkakörben; gyenge és erősáramú szerelési munkákra. Háztartási-gép szerelő jelentkezését is várjuk.

-Betanított karbantartó, szerelő munkakörben; A technológiai utasításokban rögzített, szakirányú beavatkozást nem igénylő (hűtőkör megbontása nélkül, vagy elektromos beavatkozás nélküli) karbantartási munkák elvégzésére.

Elvárások: Szakirányú végzettség(ek) vagy azok megszerzése, lojalitás a Céggel szemben, rugalmasság, önálló munkavégzés, gondolkodás, probléma megoldó képesség,

Amit biztosítunk: Munka fiatalos környezetben; folyamatos, tervezhető, teljesítmény arányos bérezés; lehetőség az előre lépésre, az egyén fejlődésére;